• مقدمه

  پارس پال، ارائه دهنده خدمات درگاه پرداخت آنلاین و پرداخت یار رسمی شبکه الکترونیکی پرداخت کارت ( شاپرک ) بانک مرکزی می باشد و در صورتی که نیازمند فراهم آوردن امکان پرداخت آنلاین برای وب سایت یا فروشگاه اینترنتی هستید و یا نیازمند دریافت وجه به صورت آنلاین از مشتریان خود هستید می بایست نسبت به عضویت در پارس پال اقدام نمایید.

  پارس پال هیچ گونه سرویسی خارج از خدمات پرداخت آنلاین نداشته و صرفا این سرویس به کسب و کار های اینترنتی و فعالین در این حوزه ارائه می گردد و تمام فرآیند ها از طریق ترمینال های آنلاین و به صورت بدون حضور فیزیکی کارت می باشد.

  اولین گام برای استفاده از خدمات پارس پال، عضویت در سایت می باشد و پس از آن می بایست تمام اطلاعات هویتی، آدرس ایمیل و شماره موبایل خود را تایید نمایید.

  پس از فعالسازی حساب کاربری می بایست نسبت به ارسال درخواست درگاه اقدام نمایید، در صورت نداشتن مغایرت با قوانین و تایید درخواست پروسه راه اندازی درگاه به یک روز کاری زمان نیاز خواهد داشت.

  ترمینال در شبکه بانکی با نام، مشخصات فردی، وب سایت و فروشگاه شما ثبت و به صورت اختصاصی راه اندازی و عملیات تسویه حساب به درخواست شما و از طریق شبکه پایا در روزهای کاری صورت می پذیرد.

  امکان استفاده از خدمات تنها برای فعالیت های مجاز و قانونمند در چهار چوب شرایط و قوانین اعلام شده مقدور می باشد و برخی از فعالیت ها جهت استفاده از خدمات نیازمند ارائه مجوز صنفی می باشند که توضیحات آن در شرایط استفاده از خدمات درگاه پرداخت و قوانین اجرایی ذکر شده است.

  سایر مراحل و توضیحات کامل مربوط به تمام روال ها در بخش های مجزا در مرکز راهنمایی به صورت تصویری ارائه شده است.