• تایید آدرس ایمیل

  پس از انجام مرحله عضویت یک ایمیل حاوی کد 6 رقمی تایید عضویت برای شما ارسال می گردد، همچنین ایمیل، حاوی لینک تایید و پیگیری عضویت نیز می باشد و در صورت کلیک برروی لینک علاوه بر تایید آدرس ایمیل به صورت خودکار به مرحله بعدی هدایت خواهید شد.

  در صورتی که پس از عضویت متوجه شوید که آدرس ایمیل را به اشتباه وارد نموده اید و یا ایمیل دریافتی حذف شده باشد می توانید با استفاده از دکمه های " ویرایش ایمیل " نسبت به تغییر آدرس ایمیل و " ارسال مجدد کد تایید " درخواست خود جهت دریافت کد تایید را مجدد ثبت نمایید.

  ایمیل تاییدیه عموما در Inbox دریافت می گردد و ممکن است در سرویس دهنده Gmail در تب Promotions یا تبلیغات نیز دریافت شود، در صورتی که ایمیل را در پوشه اینباکس مشاهده نکردید پوشه Spam و Junk را نیز بررسی نمایید، در صورتی که به هر دلیل موفق به دریافت ایمیل تاییدیه نشدید کافی است از آدرس ایمیلی که با آن عضویت را انجام داده اید یک ایمیل خالی به act@parspal.com ارسال نمایید تا به صورت خودکار تایید آدرس ایمیل شما انجام و به مرحله بعد هدایت شوید.

  در زیر مواردی که ممکن است باعث ایجاد اختلال در دریافت ایمیل و یا تایید آن گردد ذکر شده است که در صورت داشتن مشکل آنها را بررسی نمایید.

  • غلط املایی در هنگام تایپ کردن 
  • وارد کردن www در ابتدای آدرس ایمیل
  • مشکل نگارشی در پسوند ایمیل ( برای مثال نوشتن Gmail به صورت gmil ،gmeil و... )
  • مشکل در تنظیمات ایمیل در آدرس های وب سایت مانند info@mysite.ir ( نیازمند بررسی از سمت هاستینگ )
  • وجود اختلال موقت در سرویس ارسال ایمیل و یا سرویس دهنده ایمیل شده

  در صورت رفع نشدن مشکل به منظور بررسی بیشتر از طریق بخش پشتیبانی نسبت به ارسال تیکت اقدام نمایید.