تعرفه های استفاده از خدمات

پلن های متنوع کارمزدی بر اساس کسب و کار شما

پلن های کارمزد استفاده از خدمات درگاه پرداخت اینترنتی

تومان
ریال
پلن های فوق مصوب دی ماه 1399 می باشد و در صورتی که پیش از این تاریخ پلن شناور برای شما اعمال و تغییر خودکار پلن به صورت سیستمی انجام نشده است از طریق بخش پشتیبانی جهت بازتنظیم پنل کارمزدی اقدام فرمایید.

شرایط استفاده از پلن های کارمزدی

پلن های کارمزدی بر اساس معیار های تعیین شده به صورت سیستمی برای حساب کاربری فعالسازی می گردد

پلن اولیه پس از عضویت

پس از عضویت در پنل پرداخت یاری درگاه پرداخت پارس پال پلن پیش فرض حساب کاربری شما " پلن آغازین " خواهد بود .

زمان اولین بررسی و تغییر پلن

یک ماه پس از عضویت فعالیت شما به صورت خودکار توسط سیستم بررسی و بر اساس گردش ماهیانه انجام شده تغییر پلن اعمال می گردد.

زمان محاسبه کارمزد تراکنش

کارمزد هر تراکنش در زمان انجام آن محاسبه می گردد و ارتباطی با پلن کارمزدی در هنگام ثبت یا انجام تسویه حساب نخواهد داشت و در بخش جزئیات پرداخت قابل مشاهده می باشد ، برای مثال تراکنش های انجام شده در پلن پایه در هنگام ثبت در پلن بدون کارمزد بر اساس کارمزد پایه محاسبه و تسویه خواهد شد.

الزامات پلن بدون کارمزد

داشتن حداقل 5 تراکنش به مجموع 100،000 ریال برای محاسبه پلن بدون کارمزد نیاز است و در صورت نداشتن تراکنش در ماه پلن بدون کارمزد حذف و به پلن پایه باز می گردد ، همچنین در صورت انجام تراکنش بیش از سقف مجاز در همان لحظه پلن بدون کارمزد به پلن پایه تغییر خواهد یافت.

امکان دریافت کارمزد از پرداخت کننده

در صورت تمایل می توانید پرداخت کارمزد را به عهده پرداخت کننده قرار دهید تا تراکنش ها بدون کسر کارمزد به حساب شما واریز گردد ، برای فعالسازی این امکان کافی است پس از مراجعه به داشبورد درگاه مورد نظر از منوی تنظیمات به بخش تنظیمات عمومی درگاه پرداخت مراجعه و گزینه "دریافت کارمزد از پرداخت کننده " را فعال نمایید . از این پس کارمزد در هنگام پرداخت به مبلغ ارسال شده از وب سایت شما اضافه و از کاربر اخذ می گردد و تسویه حساب و واریز مبلغ بدون کسر کارمزد و عینا مطابق با مبلغ تعیین شده صورت می پذیرد

به راهنمایی نیاز دارید؟

تیم پشتیبانی پارس پال آماده پاسخگویی به شماست

  • ۰۳۱ - ۳۶۱۱۱

    مرکز تماس مشتریان

  • ۰۲۱ - ۲۸۴ ۲۸۴ ۰۰

    آفیس تهران

  • بخش پشتیبانی

  • بخش فنی