رفع مسئولیت ها

1-7) اگر پذیرنده به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم اقدام به ارائه خدماتی بر خلاف قوانین و شئونات جمهوری اسلامی ایران نماید، و پرداخت کننده ای جهت دریافت آن محصولات و خدمات وجهی پرداخت نماید، هر دو ناقض قوانین شناخته شده و کلیه مسئولیت ناشی از آن تخلف بر عهده پذیرنده و پرداخت کننده می باشد و پرداخت انجام شده شامل هیچ تضمینی در پارس پال نمی گردد.

2-7) کاربران سایت حتما باید شناسه کاربری و کلمه عبور خود را در صفحاتی که دارای آدرس پارس پال دات کام (www.parspal.com) می باشد وارد کنند، و در صورت وارد کردن اطلاعات در آدرس های مشابه و غیر از آدرس www.parspal.com و از دست رفتن اطلاعات یا سرقت اطلاعات پارس پال هیچ مسئولیتی را متقبل نمی شود و همه عواقب برعهده کاربر می باشد. البته حفاظت تمام اطلاعات این صفحات توسط گواهینامه SSl است که برای امنیت بیشتر این صفحات با پیشوند https در دسترس شما قرار گرفته است .

3-7) درخواست های پارس پال از کاربران خود صرفا از طریق ارسال تیکت درون سایت می باشد و از ایمیل تنها به منظور اطلاع رسانی و یا درخواست مشاهد لینک های سایت استفاده می گردد.

4-7) پارس پال در معاملات انجام شده هیچ مسئولیتی و یا تضمینی و کنترلی بر روی محصولات فروشندگان و هویت کاربران ندارد.

5-7) هنگام ثبت نام کاربر موظف است اطلاعات خود اعم از: تلفن ثابت، آدرس دقیق پستی و کدپستی خود را به صورت کامل و دقیق ارسال نماید و مسئولیت صحت این اطلاعات بر عهده کاربر می باشد.

6-7) کاربر حق واگذاری اکانت خود به فرد یا شرکت دیگر را ندارد و در صورت چنین اقدامی همه مسئولیت ها وعواقب آن برعهده فرد و یا شرکت ثبت شده در پارس پال است.

7-7) اگر هرگونه خسارت، جریمه، مجازات و یا مسئولیت های دیگر ناشی از نقض این توافقنامه متحمل کاربر شود بازپرداخت و جبران آن تماما بر عهده کاربر بوده و پارس پال هیچ گونه مسئولیتی را عهده دار نمی شود، علاوه بر این اگر این نقض موجب وارد شدن خسارت به خود پارس پال شود، کاربر خاطی موظف به جبران خسارت وارده طبق براورد هایی که در پارس پال انجام می گیرد است.