خدمات درگاه پرداخت اینترنتی

پرداخت یار، یار پرداخت آنلاین کسب و کار شماست

کار را به کاردان بسپارید ...

پرداخت آنلاین مهمترین دغدغه کسب و کار های اینترنتی و استارتاپ های این حوزه می باشد، ما تمام پتانسیل خود را به منظور ارائه خدمات پرداخت آنلاین به کار گرفته ایم تا صاحبان کسب و کار بتوانند بر روی فعالیت خود تمرکز و به نگرانی ها و مشکلات خود در رابطه با پرداخت آنلاین پایان دهند

پنل حرفه ای پرداخت یاری

در چارچوب شبکه پرداخت یاری به صورت کاملا مجزا و اختصاصی پنل جامعی را برای استفاده از خدمات پرداخت پیاده سازی نموده ایم

تسویه حساب دقیق و منظم

تسویه حساب در چرخه پرداخت یاری به صورت روزانه و در سیکل پایا توسط شاپرک انجام می گردد ، در حالت عادی درخواست تسویه حساب ثبت شده توسط شما در یک مورخه در بامداد روز بعد پردازش ، حواله آن توسط شبکه بانکی صادر و حداکثر تا ساعت 17 به حساب بانکی شما واریز خواهد شد.
با توجه به سیاست ها و الزامات امنیتی ممکن است در ابتدای فعالیت تا زمان اثبات حسن فعالیت کسب و کار شما درخواست های تسویه حساب پس از 1 الی 3 روز زمان انتظار پردازش گردد .

توضیحات بیشتر در رابطه تسویه حساب

کارمزد متناسب با کسب و کار شما

یکی از ویژگی های مورد توجه برای کسب و کار های کوچک و بزرگ داشتن پلن کارمزدی بر اساس فعالیت می باشد و ارائه یک نرخ و تعرفه واحد برای کاربران ممکن است موجب نادیده گرفتن نیاز های هر کسب و کار شود. اولین ویژگی جذاب در درگاه پرداخت پارس پال کارمزد صفر و خدمات بدون تعرفه برای استارتاپ ها می باشد .
جدول تعرفه ها و همچنین شرایط ارائه خدمات به کسب و کار های مختلف را می توانید در بخش تعرفه ها مشاهده نمایید .

تعرفه های کارمزد درگاه پرداخت

پلاگین های آماده اتصال به درگاه پرداخت

تیم فنی پارس پال مجموعه ای از افزونه ها و پلاگین های آماده اتصال به درگاه را برای سیستم های مدیریت محتوای پر طرفدار مانند وردپرس و جوملا و همچنین سایر سیستم های مدیریتی محبوب و رایگان را برای کاربران فراهم نموده است. در صورت استفاده از این سیستم ها تنها کافی است برای دانلود افزونه یا پلاگین به لینک زیر مراجعه نمایید.

مستندات فنی

API جدید و پیشرفته Restful

در صورتی که از وب سایت های سفارشی و برنامه نویسی شده استفاده می نمایید و یا توسعه دهنده و طراح وب هستید به منظور اتصال به درگاه نمونه کد های آماده و مستندات کامل در دسترس قرار دارد و به آسانی می توانید اتصال به درگاه پرداخت را پیاده سازی نمایید ، همچنین در صورت داشتن هرگونه مشکل یا سوال بخش فنی از طریق ارسال تیکت آماده پاسخگویی و رفع مشکلات احتمالی شما می باشد.

راهنمای توسعه دهندگان

در سریع ترین زمان درگاه پرداخت اینترنتی را برای کسب و کار خود فراهم کنید

به راهنمایی نیاز دارید؟

تیم پشتیبانی پارس پال آماده پاسخگویی به شماست

  • ۰۳۱ - ۳۶۱۱۱

    مرکز تماس مشتریان

  • ۰۲۱ - ۲۸۴ ۲۸۴ ۰۰

    آفیس تهران

  • بخش پشتیبانی

  • بخش فنی