• تعیین وضعیت و فعالسازی

    پس از ارسال اطلاعات و تکمیل احراز هویت درخواست شما در صف بررسی کارشناسان بخش پشتیبانی قرار خواهد گرفت و پس از بررسی اطلاعات و انجام استعلامات لازم در صورتی که در اطلاعات شما نقص یا موردی وجود داشته باشد احراز هویت شما رد خواهد شد و در صورتی که اطلاعات بدون مشکل باشد تایید احراز هویت شما انجام و حساب کاربری شما فعال خواهد شد.

    تمام تغییر وضعیت ها در بررسی درخواست شما از طریق ایمیل و پیامک اطلاع رسانی خواهد شد و نتیجه به صورت لحظه ای در صفحه پایانی ارسال درخواست احراز هویت نمایش داده خواهد شد.

    در صورت وجود نقص در اطلاعات لینک بازگشت به مرحله مورد نظر در همین صفحه نمایش داده خواهد شد و با بازگشت به مرحله قبل می توانید مورد اعلامی را رفع و درخواست خود را مجدد ارسال فرمایید.

    بررسی درخواست احراز هویت در ساعات کاری طی 1 الی 6 ساعت و در خارج از ساعات کاری طی 3 الی 8 ساعت انجام خواهد شد و با توجه به آنکه پروسه راه اندازی درگاه به حداقل یک روز کاری زمان نیاز دارد لذا خواهشمندیم از برقراری ارتباط با بخش پشتیبانی به منظور تسریع در بررسی اطلاعات خودداری و منتظر بمانید تا درخواست شما به الویت ارسال بررسی و نتیجه اعلام گردد.