قوانین اجرایی

1-1) مدیریت پارس پال در ایران است و این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران  فعالیت می نماید.

2-1) حداقل سن جهت استفاده از خدمات پارس پال 18 سال می باشد. 

3-1) مالکیت کلیه حقوق مادی و معنوی پارس پال www.parspsl.com محفوظ و متعلق به شرکت توسعه وب جوان می باشد . هر گونه تقلید ، کپی برداری     و یا استفاده از  علائم ، لوگو ، محتوا و... غیر مجاز و همچنین ایجاد هر گونه محتوا و متنی دال بر حمایت پارس پال از آن کسب و کار غیر قانونی است .

4-1) در صورتی که وب سایتی در سایت خود اقدام به استفاده از صفحات مشابه پارس پال نمایید و یا از تصاویر ، متن ها و قالب های آرين پال به گونه ای     استفاده نماید که پرداخت کننده دچار اشتباه و یا نشان دهنده وابستگی سایت پذیرنده به پارس پال باشد امکان ارائه خدمات به آن پذیرنده مقدور نمی     باشد.

5-1) استفاده از صفحات جعلی ، فیشینگ و یا دامنه های مشابه پارس پال به منظور کلاهبرداری و سرقت اطلاعات کاربران پارس پال غیر مجاز و در صورت     مشاهده ، موضوع از طریق مراجع قضایی پیگیری می گردد. 

6-1)  استفاده از اطلاعات شخصی کاربران به منظور اهداف تجاری از طریق پارس پال ممنوع می باشد و در صورت مشاهده با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

7-1) استفاده از سرویس پارس پال در ربات ها و شبکه های اجتماعی و یا هرگونه سوء استفاه از سرویس این سایت ممنوع بوده و در صورت مشاهده با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

8-1) در صورت مشاهده هر گونه سوء استفاده ، تخلف و یا خراب کاری در سایت توسط کاربر ، آرين پال اکانت را شناسایی و درگاه سایت کاربر را مسدود و در     صورت ایجاد خسارت مالی کاربر موظف به پرداخت آن می باشد.

9-1) عضویت در وب سایت پارس پال به منزله تایید دریافت پیامک های اطلاع رسانی این وب سایت می باشد ، در صورتی که تمایل به دریافت پیامک از     سوی پارس پال را ندارید می بایست در تنظیمات پنل کاربری خود گزینه های ارسال پیامک اطلاع رسانی را غیر فعال نمایید.

10-1) استفاده بیش ازیک نام کاربری برای یک شخص در پارس پال ممنوع می باشد ودر صورت مشاهده این تخلف کلیه اکانت های آن کاربر مسدود می     گردد.

11-1) کاربران باید هرگونه تغییرایجاد شده در تلفن و آدرس خود را از طریق تیکت اطلاع رسانی کنند و در صورت مشاهده اشکال و یا مغایرت در آدرس و     تلفن حساب کاربر  مسدود خواهد شد.

12-1) کاربر می بایست تمام درخواست ها و یا مشکلات احتمالی خود را از طریق ارسال تیکت برای بخش مربوطه در پارس پال ارسال نماید ، همچنین مواردی     که نیازمند ارسال مدارک و مستندات است ، الزاما می بایست از طریق بخش تیکتینگ پیگیری شوند در غیر این صورت درخواست از طریق : ایمیل ، تلفن ،     فکس ترتیب اثر داده نخواهد شد.

13-1) پارس پال دارای سیستم پیشرفته مانیتورینگ جهت بررسی فعالیت های کاربران می باشد در صورتی که کاربری اقدام به انجام عملیات های خرابکارانه     مانند : اجرای نرم افزار ، اسکریپت و یا حتی یک تغییر پارامتر در مسیر ، جهت تست ، بررسی و یا با هر عنوانی انجام دهد ، پس از مشاهده علاوه بر     مسدود سازی کامل دسترسی کاربر و اضافه شدن مشخصات به لیست سیاه اطلاعات موجود به همراه آی پی و مشخصات دیگر جهت پیگیری قضایی به     مراجع ذیصلاح ارسال خواهد شد.

14-1) پس از عضویت در وب سایت در هر زمان در صورت عدم تمایل به ادامه همکاری  می توانید پس از انجام تسویه درخواست مسدود سازی اکانت را به     بخش پشتیبانی ارسال نمایید ، پس از ارسال درخواست اکانت شما غیر فعال و مسدود می گردد ولی با توجه به انجام روال های مالی امکان حذف سابقه     فعالیت وجود نخواهد داشت.